Підготовка результатів кваліфікаційної роботи до розміщення в Репозитарії ОНМУ здійснюється відповідно до Рекомендації щодо розміщення дипломів, статтей, монографій, методичних посібників, підручників до репозитарію університету(https://onmu.org.ua/images/university/news/recom_inf_plasement_dspace_rep_2024.pdf) (далі – «Рекомендації»).

Відповідно до Рекомендацій кваліфікаційні роботи надаються в скороченому варіанті (8-9 сторінок) у форматі PDF. Документ складається з: 

- паспорту диплома – стор. 1; 

- титульний лист пояснювальної записки – стор. 2;

- лист завдання - стор. 3, 4;

- лист з рамкою – стор. 5;

- зміст – стор. 6;

- вступ – стор. 7;

- висновки – стор. 8; 

Додатково надаються анотації українською та англійською мовами (стор. 9, 10), а також Протокол перевірки роботи на плагіат (стор. 11) і Рецензія на кваліфікаційну роботу (стор. 12, 13).


ОКС 9. МИТНО-БРОКЕРСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ТРАНСПОРТНИХ ПРОЦЕСІВ

  • Рівень вищої освіти другий (магістерський) - 2 СЕМЕСТР
  • Галузь знань 27 «Транспорт»
  • Спеціальність 275 «Транспортні технології (за видами)»
  • Спеціалізація 275.01 «на морському та річковому транспорті»
  • Освітньо-професійна програма «Організація перевезень та управління на транспорті»
  • Форма навчання очна (денна), заочна

Курс спрямований на формування у Здобувачів вищої освіти компетентностей в області організації митно-брокерського обслуговування транспортних процесів в Україні (теоретичної бази і практичних навичок з організації та здійснення митної брокерської діяльності при переміщенні вантажів через митний кордон України, щодо ухвалення управлінських рішень підприємства у сфері зовнішньоекономічної діяльності).











































































Навчальна дисципліна «Документаційне забезпечення управління на підприємствах транспорту» вивчає сферу з документування та систематизації управлінської інформації, а також організації роботи з управління цією інформацією на підприємствах транспорту в процесі реалізації своїх функцій управлінським апаратом.

професор кафедри "Експлуатація портів і технологія вантажних робіт", к. е. н., доцент, професор ОНМУ    

Кічкіна О.І. - професор кафедри "Експлуатація портів і технологія вантажних робіт", к. е. н., доцент, професор ОНМУ    

Павловська Л.А. - професор кафедри "Експлуатація портів і технологія вантажних робіт", к. е. н., доцент, професор ОНМУ    

Метою дисципліни «Управління роботою портових операторів» є одержання теоретичних знань і придбаних практичних навиків, необхідних для управління роботою портових операторів.

Програмні результати навчання:

знати: основні види портових операторів, їх функції, основні форми документів та їх призначення

вміти:  розраховувати документи щодо роботи портових операторів (каргоплан, змінно - добовий план, пам’ятки, повідомлення, звіти по вантажам, доручення, тальманські листи, акти взаємороспису, нотіси щодо підходу суден, номінації та іх затвердження, письма протесту, стейтменти та інші), а також вміти працювати у програмі кількісно-якісного обліку зернових вантажів.


Кириллова О.В. - завідувач кафедри «Експлуатація портів і технологія вантажних робіт» ННІМБ ОНМУ, доктор технічних наук, професор


ПЕРЕПІЧКО Майя  Євгенівна, ст. викладач кафедри «Експлуатація портів і технологія вантажних робіт» ННІМБ  ОНМУ  

Метою викладання навчальної дисципліни “Транспортні операції” є надання магістрантам теоретичних знань та практичних навичок в області організації транспортних операцій при перевезенні вантажів і перевантажені вантажів.


Згідно з вимогами освітньо-професійної програми магістранти повинні:

знати:

зміст та особливості зовнішньоторговельних товарних та морських фрахтових операцій; зміст та особливості фрахтування суден в трамповому судноплавстві; зміст та особливості формування маршрутів в лінійному судноплавстві; зміст та особливості формування інтермодальної схеми доставки вантажів, зміст та особливості організації робіт при перевантаженні вантажів на універсальних та спеціалізованих терміналах, зміст та особливості організації робіт при перевантаженні вантажів для доставки різними видами транспорту.

вміти:

використовуючи відомості про склад флоту, техніко-експлуатаційні характеристики транспорту, показники його використання та джерела професійної інформації, за допомогою розроблених методик, в умовах відділу перевезень або комерційного забезпечення судноплавної компанії обґрунтувати доцільність фрахтування суден під перевезення масових вантажів; розрахувати показники роботи лінійних суден, розрахувати показники по вибору інтермодальної схеми, використовуючи відомості про склад перевантажувальних засобів, техніко-експлуатаційні характеристик перевантажних засобів, показники його використання та джерела професійної інформації, за допомогою розроблених методик, в умовах відділу технології вантажних робіт або іншого відділу стивідорної компанії; розрахувати показники перевантажувального процесу та роботи окремих спеціалізованих технічних засобів, залежно від технології перевантаження та способу представлення вантажів.