Курс «Українська мова та література» покликаний допомогти вступникам поглибити та закріпити набуті знання із шкільного курсу української мови та літератури.

Цей курс розрахований не на вивчення української мови та літератури як такої, а на допомогу вам саме у підготовці до ЗНО. Він містить необхідні для підготовки відомості, теми та матеріали.

Курс розбито на теми. Кожна тема містить блоки або підтеми, які відповідають програмі ЗНО та засновані на досвіді попередніх років. До вашої уваги лекції до кожної підтеми та конспекти. Матеріали доступні для завантаження та перегляду у будь-який зручний для вас час, що значно спростить підготовку та дозволить ще раз переглянути потрібне безпосередньо перед тестуванням.

Перед початком навчання на курсі радимо уважно ознайомитись з розділом «Інструкція під час роботи з курсом», який допоможе спланувати навчальний процес, спростить користування наявними матеріалами. Цей розділ містить докладну інструкцію для якісної підготовки до ЗНО з української мови та літератури.

Ми пропонуємо вам зануритись у світ українського слова за допомогою наочного ілюстрування додатковими відеоматеріалами та аудіозаписами пісень та творів, які було покладено на музику або використано для написання музичних творів, п’єс, опер, балетів тощо.